İade ve Değişim

 İade ve değişim koşulları nelerdir?

 

 

      İadenizi cayma hakkı çerçevesinde 15 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekir.

      Ürünlerin kullanılmamış ve giyilmemiş olması gerekmektedir.

      Ürünlerin etiketleri üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

Yukarıdaki koşullara uygun olmayan iadeleriniz kabul edilmeyecektir

Ürün iadesi ve değişimi nasıl yapılır?

 

İade koşullarına uygun olduğunu düşündüğünüz iade gönderilerinizi alttaki şekilde yapabilirsiniz;

       İade etmek istediğiniz ürünleri siparişinizle birlikte size gönderilen faturanın altındaki iade bölümünde bulunan ilgili kısımları doldurup, orijinal fatura ile birlikte Aras Kargo ile Kemerkaya Mah. Kunduracılar Cad. No:47 Ortahisar-TRABZON adresine gönderebilirsiniz.

       Diğer kargo şirketleriyle yapılan karşı ödemeli iade gönderileri kabul edilmez; bu durumda kargo ücretini sizin ödemiş olmanız gerekir.

       İade nedeni belirtmek zorunda değilsiniz, ancak iade bölümüne kısaca iade nedenini yazarak gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek için bize yardımcı olabilirsiniz.

       Sitemize üye iseniz, hesabınıza giriş yaparak İade Talebi bölümünü doldurup bizi iadeniz konusunda önceden bilgilendirmenizi rica ederiz. Bizi bilgilendirirseniz;

       İade işlemlerinizi daha hızlı sonuçlandırabiliriz.

       Değişim amaçlı iade yapmak istiyorsanız mesaj bölümünde iade ettiğiniz ürünlerin yerine istediğiniz değişim ürünlerini bize önceden ürün kodu, renk, beden detaylarını belirterek bildirebilirsiniz, iade bildirimi yaptığınız ürünlerin iade koşullarına uygun olduğunu varsayabilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut ise adınıza rezerve edebilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut değilse tedarik sürecini başlatabiliriz.

İade ettiğiniz ürünler bize ulaştığında iade koşullarına uygunluğu incelenerek koşullara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 1 ile 15 iş günü arasında değişmektedir.

İade işleminiz onaylandığında iade tutarının geri ödemesi 1 ile 15 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre yapılır;

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iade tutarı işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilir. Kredi kartıyla Taksitli ödeme yaptıysanız bankanız geri ödemeleri taksitli bir şekilde kredi kartı ekstrenize yansıtabilir ve bu süreçte şirketimizin tasarrufu yoktur.

Havale veya kapıda nakit yöntemiyle ödeme yaptıysanız iade tutarı hesabınıza banka havalesi yoluyla gönderilir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanın düzenlendiği kişi olması gerekir.

 

 

Havale veya kapıda nakit yöntemiyle ödeme yaptığınız bir siparişi iade ediyorsanız  Banka ,Hesap Sahibi ve IBAN bilgilerinizi faturanın altındaki iade bölümüne yazarak bize iletmenizi rica ederiz. İletmediyseniz geri ödeme  işlemini  gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından e-posta veya telefonla hesap bilgileriniz istenir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR